З 517 звернень до санстанції з приводу покусів виявлено, що лише 92 тварини були обстежені у ветстанції на наявність хвороб.

5.02.2007, 10:02 Просмотров: 1 261
Про це заявив головний державний ветеринарний інспектор Кременчука Юрій Сливка.
За його словами, на тлі зростання випадків ураження людей та собак тропічним дірофіляріозом настав час приймати дієві заходи в ситуації, що склалася. За даними прес-служби міськвиконкому, керівники УЖКГ міста вважають, що слід підвищувати відповідальність власників домашніх тварин, а у випадках, коли вона низька – втручатися силами КЖЕП, рад громадськості районів та міліції. Вони також вирішили посилити контроль за ефективністю діяльності підприємства «Місто і тварини».

Про це заявив головний державний ветеринарний інспектор Кременчука Юрій Сливка. За його словами, на тлі зростання випадків ураження людей та собак тропічним дірофіляріозом настав час приймати дієві заходи в ситуації, що склалася. За даними прес-служби міськвиконкому, керівники УЖКГ міста вважають, що слід підвищувати відповідальність власників домашніх тварин, а у випадках, коли вона низька – втручатися силами КЖЕП, рад громадськості районів та міліції. Вони також вирішили посилити контроль за ефективністю діяльності підприємства «Місто і тварини». 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх