Під Полтавою планують зробити музей лікаря-хірурга Скліфософського

1.02.2007, 23:02 Просмотров: 1 011
Музей видатного хірурга Миколи Скліфософського у Дальних Яківцях, де жив і працював хірург, а згодом був похований, ініціює зробити директор заповідника “Поле Полтавської битви” Олександр Янович.
Мер Полтави Андрій Матковський підтримує цю ідею і навіть заявив, що вже є проект нового музею, який створили на факультеті архітектури Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Справа лише за грошима, яких поки що не має. А поміж тим, могила лікаря Склифосовського занедбана.

Музей видатного хірурга Миколи Скліфософського у Дальних Яківцях, де жив і працював хірург, а згодом був похований, ініціює зробити директор заповідника “Поле Полтавської битви” Олександр Янович. Мер Полтави Андрій Матковський підтримує цю ідею і навіть заявив, що вже є проект нового музею, який створили на факультеті архітектури Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Справа лише за грошима, яких поки що не має. А поміж тим, могила лікаря Склифосовського занедбана. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх