У Кременчуку затримали династію «церковних грабіжників»

1.02.2007, 22:02 Просмотров: 898
Співробітники Світловодського райвідділу міліції Кіровоградської області затримали двох жителів Кременчука, батька і сина, які минулого року пограбували декілька церков.
Як повідомили в Центрі громадських зв'язків обласного УМВС, працювали злодії вночі, проникали в приміщення, знімаючи віконні грати або виламуючи двері. У Світловодському районі вони пограбували три храми, з яких винесли 18 ікон, предмети для проведення обрядів, готівку.
Награбоване батько і син продавали в кременчуцькі магазини антикваріату.

Співробітники Світловодського райвідділу міліції Кіровоградської області затримали двох жителів Кременчука, батька і сина, які минулого року пограбували декілька церков. Як повідомили в Центрі громадських зв'язків обласного УМВС, працювали злодії вночі, проникали в приміщення, знімаючи віконні грати або виламуючи двері. У Світловодському районі вони пограбували три храми, з яких винесли 18 ікон, предмети для проведення обрядів, готівку. Награбоване батько і син продавали в кременчуцькі магазини антикваріату. Уже встановлено, що реальна вартість церковного начиння була значно вищою за ту, яку отримали грабіжники. Затримати їх вдалося за допомогою правоохоронців з Полтавської області, де чоловіки також пограбували церкву. Від перепродажу було врятовано три ікони, їх вартість встановлює експертиза. Порушено кримінальну справу, продовжується слідство. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх