Заступник голови облради Ворона не підтримує ідею мера Полтави Матковського щодо забудови готелями площі перед адмінбудинком облради та облдержадмініс

1.02.2007, 14:02 Просмотров: 963
«Я не погоджуюсь з цим, тому що поблизу центру Полтави - маса таких "розвалюх", за які б було б соромно в селах...Тож нехай краще влада забудовує ті райони, де є застарілі будівлі, паралельно забезпечуючи людей, які що там живуть, достойним житлом»,- заявив Петро Ворона під час он-лайн спілкування з журналістами.

«Я не погоджуюсь з цим, тому що поблизу центру Полтави - маса таких 'розвалюх', за які б було б соромно в селах...Тож нехай краще влада забудовує ті райони, де є застарілі будівлі, паралельно забезпечуючи людей, які що там живуть, достойним житлом»,- заявив Петро Ворона під час он-лайн спілкування з журналістами. Нагадаю, мер Полтави Андрій Матковський дав вказівку побудувати в старовинному стилі чудовий готель з великою аркою на площі перед облдержадміністрацією, котра жодним чином не використовується. Новий готель має затулити від людських очей будинок облради і облдержадміністрації, який, за словами мера, не прикрашає місто. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх