1 лютого 2007 року о 13.00 у приміщенні Міжнародного центру народної дипломатії при АСМБР відбудеться прес-клуб, на засіданні якого обговорюватимуться

30.01.2007, 12:01 Просмотров: 745
За останні часи в Україні активно відтворюється козацтво. Створено багато різноманітних всеукраїнських та регіональних організацій. Але не всі вони мають однаковий статус, не всі є легітимними.
В Кременчуці та Полтавській області існує декілька громадських організацій козацтва.

За останні часи в Україні активно відтворюється козацтво. Створено багато різноманітних всеукраїнських та регіональних організацій. Але не всі вони мають однаковий статус, не всі є легітимними. В Кременчуці та Полтавській області існує декілька громадських організацій козацтва. Які цілі й завдання ставлять перед собою ці організації? Хто стоїть за цими організаціями? Якими ресурсами вони володіють? Які взаємовідносини з владою? На ці та інші питання дадуть відповіді представники керівництва органів внутрішніх справ, духовенства, депутатського корпусу, керівники організацій козацтва і журналісти Полтавської області під час прес-клубу, що відбудеться в офісі АСМБР. Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку запрошує представників ЗМІ на зустріч з гостями прес-клубу, який відбудеться 1 лютого 2007 року о 13.00 у приміщенні Міжнародного центру народної дипломатії при АСМБР. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх