Кременчук оточений неблагополучними на туберкульоз територіями

25.01.2007, 17:01 Переглядів: 1 436
У найближчому до Кременчука місті Комсомольску захворюваність на туберкульоз перевищує епідемічний поріг (50 випадків на 100 тис. населення) і сягає майже 100 випадків на 100 тис. мешканців. В Кременчуці цей показник сягає 41,2 випадків на 100 тис.

У найближчому до Кременчука місті Комсомольску захворюваність на туберкульоз перевищує епідемічний поріг (50 випадків на 100 тис. населення) і сягає майже 100 випадків на 100 тис. мешканців. В Кременчуці цей показник сягає 41,2 випадків на 100 тис. мешканців, 19 осіб у 2006 році померло.

«Ми ще тримаємося, завдяки постійному контролю, – каже головний санітарний лікар Кременчука Віктор Акімов. – Але ситуація з туберкульозом критична для всього Кременчуцького району. Ми знаходимося в оточенні неблагополучних територій». Непокоїть міську СЕС близьке сусідство туберкульозної лікарні у 69-ій колонії, та туберкульозного диспансеру в селі Соснівка. «Звідти хворі, навіть з відкритою формою туберкульозу, вільно виходять, користуються транспортом, відвідують громадські місця, – б’є на сполох головний санітарний лікар міста. – Я звертаюся до міліції, щоб вони ввели чергування біля диспансеру». 
Автор: konstantinov
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 23 від 6 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх