Кременчук оточений неблагополучними на туберкульоз територіями

25.01.2007, 17:01 Просмотров: 894
У найближчому до Кременчука місті Комсомольску захворюваність на туберкульоз перевищує епідемічний поріг (50 випадків на 100 тис. населення) і сягає майже 100 випадків на 100 тис. мешканців. В Кременчуці цей показник сягає 41,2 випадків на 100 тис.

У найближчому до Кременчука місті Комсомольску захворюваність на туберкульоз перевищує епідемічний поріг (50 випадків на 100 тис. населення) і сягає майже 100 випадків на 100 тис. мешканців. В Кременчуці цей показник сягає 41,2 випадків на 100 тис. мешканців, 19 осіб у 2006 році померло.

«Ми ще тримаємося, завдяки постійному контролю, – каже головний санітарний лікар Кременчука Віктор Акімов. – Але ситуація з туберкульозом критична для всього Кременчуцького району. Ми знаходимося в оточенні неблагополучних територій». Непокоїть міську СЕС близьке сусідство туберкульозної лікарні у 69-ій колонії, та туберкульозного диспансеру в селі Соснівка. «Звідти хворі, навіть з відкритою формою туберкульозу, вільно виходять, користуються транспортом, відвідують громадські місця, – б’є на сполох головний санітарний лікар міста. – Я звертаюся до міліції, щоб вони ввели чергування біля диспансеру». 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх