На юбілей матері-героїні міська влада подарувала пилосос

25.01.2007, 17:01 Просмотров: 2 297
Матері шістьох дітей, Ніні Нагайник 24 січня подарували пилосос «Filips». Як повідомив головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї та молоді Олександр Шмигора, цього року пані Нагайник відзначили таким чином за клопотанням Крюківського райвиконкому. Подарунок 60-річній матері-героїні вручали заступник міського голови Василь Хоменко і завідуюча відділом освіти, сім’ї та молоді міськвиконкому Тетяна Одерій.
Хоч зараз пані Нагайгик мешкає окремо від своїх дорослих дітей, на урочистості до неї приїхали навіть ті діти, що мешкають у інших містах.

Матері шістьох дітей, Ніні Нагайник 24 січня подарували пилосос «Filips». Як повідомив головний спеціаліст відділу освіти, сімї та молоді Олександр Шмигора, цього року пані Нагайник відзначили таким чином за клопотанням Крюківського райвиконкому. Подарунок 60-річній матері-героїні вручали заступник міського голови Василь Хоменко і завідуюча відділом освіти, сімї та молоді міськвиконкому Тетяна Одерій.

Хоч зараз пані Нагайгик мешкає окремо від своїх дорослих дітей, на урочистості до неї приїхали навіть ті діти, що мешкають у інших містах. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх