В Крюківському районі, за рахунок "трудових" матерів, у 2007 році вдвічі збільшилася кількість отримувачів допомоги по догляду за дитиною

24.01.2007, 11:01 Просмотров: 785
У Крюковському районі майже вдвічі – на 1,5 тисяч, збільшиться кількість мешканців, що отримують допомогу при народженні дитини та по догляду за нею до трьох років. Про це повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Людмила Ревега. За її словами, це пов’язано із тим, що відтепер гроші будуть виплачувати і тим матерям, які працюють. Тому і на соціальні виплати бюджетом передбачено більше коштів – 30 мільйонів гривень, тоді як у минулому році лише 12 мільйонів.

У Крюковському районі майже вдвічі – на 1,5 тисяч, збільшиться кількість мешканців, що отримують допомогу при народженні дитини та по догляду за нею до трьох років. Про це повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Людмила Ревега. За її словами, це повязано із тим, що відтепер гроші будуть виплачувати і тим матерям, які працюють. Тому і на соціальні виплати бюджетом передбачено більше коштів – 30 мільйонів гривень, тоді як у минулому році лише 12 мільйонів. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх