Полтавські міліціонери вислухали та опитали кременчужан

20.05.2005, 12:05 Просмотров: 996
Протягом двох днів, 10 та 11 травня в місті проводили прийом громадян п'ять заступників начальника облуправління міліції. За цей час вони прийняли понад 120 чоловік. Кременчужани, в основному, скаржилися на недоброякісну роботу правоохоронців та працівників суду..
Перший заступник начальника облуправління міліції Василь Шуманський особисто прийняв 60 відвідувачів.
Фото: Дмитрий Бабец

Аби потрапити на прийом до міліцейських високопосадовців, люди записувалися у чергу вже за кілька днів до їхнього приїзду. А ті, хто не знав про попередній запис, у перший день прийому вишикувалися в чергу ще о восьмій ранку, тоді як прийом мав розпочатися об 11-ій. З невеликим запізненням замість очікуваного начальника облуправління міліції до міста прибув його перший заступник Василь Шуманський.
Люди скаржилися на роботу міліціонерів, працівників суду, міську владу. Мова йшла про квартирні питання, гальмування у розслідуваннях, влаштування дітей у дитячий садочок.
На прийом до Василя Шуманського прийшли не лише пересічні кременчужани, а й місцеві можновладці. Так пан полковник зустрівся з головою Автозаводського райвиконкому Володимиром Коваленком та головним лікарем міськСЕС Віктором Акімовим. З яким питанням пан Коваленко звернувся до Шуманського невідомо, бо голова райвиконкому зробив з мети свого візиту таємницю, а ось пан Акімов скаржився на бездіяльність місцевих правоохоронців по відношенню до несанкціонованих торговців. Всі звернення міліціянти зафіксували і пообіцяли протягом 10 діб надати обгрунтовані відповіді.
На запитання преси пан Шуманський детально відповідати не побажав, в основному обмежившись лаконічними 'так' чи 'ні'. Натомість згодом журналістам 'розсекретили' результати анонімного анкетування щодо роботи кременчуцьких правоохоронців. Як свідчить опитування, 45% кременчужани вважають, що міліціянти працюють неефективно, 25% з питанням ефективності їх роботи ще не визначилися і лише 30% вважає роботу міліції ефективною. Щодо організації охорони правопорядку, то 65% опитаних визнають її недостатньою, а 75% опитаних кременчужан не знають свого дільничного.
Василь Шуманський пообіцяв, що керівництво міліції області і надалі проводитиме подібні прийоми на місцях. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх