Майже 18 тисяч корів та 64 тисячі свиней з’їли кременчужани минулого року

16.01.2007, 10:01 Просмотров: 1 198
Принаймні, стільки туш свійських тварин було перевірено на шести ринках міста, а також на м’ясокомбінаті протягом 2006 року. Про це повідомив головний державний ветеринарний лікар Кременчука Юрій Сливка.
Крім того він не лише оприлюднив статистику ветеринарних перевірок, а й повідомив про те, що фахівці перевірятимуть підприємства Кременчука. Кожен з них має відвідати не менше 10 підприємств до весни і подивитися чи немає на їх території собак.

Принаймні, стільки туш свійських тварин було перевірено на шести ринках міста, а також на м’ясокомбінаті протягом 2006 року. Про це повідомив головний державний ветеринарний лікар Кременчука Юрій Сливка. Крім того він не лише оприлюднив статистику ветеринарних перевірок, а й повідомив про те, що фахівці перевірятимуть підприємства Кременчука. Кожен з них має відвідати не менше 10 підприємств до весни і подивитися чи немає на їх території собак. Якщо ж тварини утримуються, то визначити чи є необхідність в охороні об’єкту. Щодо вулиць та дворів, то пан Сливка каже що слідкувати за утриманням тварин на цих територіях компетенція ЖЕДів та інших служб включаючи міліцію. Однак він зазначив, що протягом минулого року було складено лише кілька протоколів незважаючи на повноваження. Марія Долина, Авторадіо Кременчук 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх