На Полтавщині обговорено перспективи розвитку проекту "Здоров\'я матері і дитини - 2"

16.01.2007, 10:01 Просмотров: 884
У Полтавській області буде заснований проект "Здоров'я матері й дитину – 2", який створюється зусиллями LCD USAІD, при участі обласної ради, управлінь держадміністрації, ректорів ВУЗОВ і лікарів. Як повідомляє прес-служба Кабміну проект підтримує використання фізіологічного підходу до вагітності та пологів, зорієнтованого на сім’ю, а також безпечні та ефективні перинатальні технології. Технології проекту передбачають запровадження догляду за майбутньою мамою, зорієнтованого на сім’ю, залучення родини до підготовки до пологів та батьківства, залучення жінки до прийняття основних рішень стосовно медичного догляду, а також постійне спільне перебування матері та дитини відразу після пологів і вільне відвідування матері та дитини членами родини в післяпологовому відділенні.
В Україні проект працює з 2002 року, з минулого року до нього долучилося місто Комсомольськ завдяки активній позиції міського голови Олександра Попова.

У Полтавській області буде заснований проект 'Здоров'я матері й дитину – 2', який створюється зусиллями LCD USAІD, при участі обласної ради, управлінь держадміністрації, ректорів ВУЗОВ і лікарів. Як повідомляє прес-служба Кабміну проект підтримує використання фізіологічного підходу до вагітності та пологів, зорієнтованого на сім’ю, а також безпечні та ефективні перинатальні технології. Технології проекту передбачають запровадження догляду за майбутньою мамою, зорієнтованого на сім’ю, залучення родини до підготовки до пологів та батьківства, залучення жінки до прийняття основних рішень стосовно медичного догляду, а також постійне спільне перебування матері та дитини відразу після пологів і вільне відвідування матері та дитини членами родини в післяпологовому відділенні. В Україні проект працює з 2002 року, з минулого року до нього долучилося місто Комсомольськ завдяки активній позиції міського голови Олександра Попова. Як свідчать фахівці, за результатами дослідження економічної ефективності проекту, його впровадження надало можливість кожному пологовому будинку та сім’ям зекономити до 60 000 дол. США на рік. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх