Кременчужани серед найзаможніших городян України

20.12.2006, 14:12 Переглядів: 1 676
Жителі Києва, Маріуполя, Кривого Рогу, Кременчука, Запоріжжя і Полтави визнані найзаможнішими городянами України, пише газета 15 минут.
Це пояснюється тим, що в цих містах працюють великі промислові підприємства, що платять своїм працівникам у середньому на 20% більше, ніж по Україні.
У групу менш багатих міст, зокрема, потрапили Донецьк, Миколаїв, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Одеса. Бідніше за всіх живуть у Севастополі, Горлівці, Кіровограді, Луганську, Житомирі і Чернівцях.

Жителі Києва, Маріуполя, Кривого Рогу, Кременчука, Запоріжжя і Полтави визнані найзаможнішими городянами України, пише газета 15 минут. Це пояснюється тим, що в цих містах працюють великі промислові підприємства, що платять своїм працівникам у середньому на 20% більше, ніж по Україні. У групу менш багатих міст, зокрема, потрапили Донецьк, Миколаїв, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Одеса. Бідніше за всіх живуть у Севастополі, Горлівці, Кіровограді, Луганську, Житомирі і Чернівцях. Дослідження провело рейтингове агентство Експерт. У рейтинг ввійшли 33 міста з населенням більш 200 тис. осіб. Аналітики оцінювали життя в містах за вартістю продуктів, транспортом, комунальними послугами, житлом і середньою зарплатою. 
Автор: sokolov
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх