Кременчужани серед найзаможніших городян України

20.12.2006, 14:12 Просмотров: 1 067
Жителі Києва, Маріуполя, Кривого Рогу, Кременчука, Запоріжжя і Полтави визнані найзаможнішими городянами України, пише газета 15 минут.
Це пояснюється тим, що в цих містах працюють великі промислові підприємства, що платять своїм працівникам у середньому на 20% більше, ніж по Україні.
У групу менш багатих міст, зокрема, потрапили Донецьк, Миколаїв, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Одеса. Бідніше за всіх живуть у Севастополі, Горлівці, Кіровограді, Луганську, Житомирі і Чернівцях.

Жителі Києва, Маріуполя, Кривого Рогу, Кременчука, Запоріжжя і Полтави визнані найзаможнішими городянами України, пише газета 15 минут. Це пояснюється тим, що в цих містах працюють великі промислові підприємства, що платять своїм працівникам у середньому на 20% більше, ніж по Україні. У групу менш багатих міст, зокрема, потрапили Донецьк, Миколаїв, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Одеса. Бідніше за всіх живуть у Севастополі, Горлівці, Кіровограді, Луганську, Житомирі і Чернівцях. Дослідження провело рейтингове агентство Експерт. У рейтинг ввійшли 33 міста з населенням більш 200 тис. осіб. Аналітики оцінювали життя в містах за вартістю продуктів, транспортом, комунальними послугами, житлом і середньою зарплатою. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх