Анонс подій на 20 грудня

20.12.2006, 09:12 Просмотров: 1 061
Сьогодні міліція України святкує своє професійне свято. З цієї нагоди в столиці України відбудуться урочистості, на які відбули представники Полтавського облуправління міліції та Кременчуцького міськуправління міліції.
Сьогодні у Крюківському районному суді продовжився розгляд по суті справи про законність зборів акціонерів ВАТ "КЗТУ" від 31 серпня. На суді протиборчі групи акціонерів мають доводити відбулися ці збори чи ні й наскільки легітимні прийняті на ньому рішення.

Сьогодні міліція України святкує своє професійне свято. З цієї нагоди в столиці України відбудуться урочистості, на які відбули представники Полтавського облуправління міліції та Кременчуцького міськуправління міліції. Сьогодні у Крюківському районному суді продовжився розгляд по суті справи про законність зборів акціонерів ВАТ 'КЗТУ' від 31 серпня. На суді протиборчі групи акціонерів мають доводити відбулися ці збори чи ні й наскільки легітимні прийняті на ньому рішення. Від результату цього процесу залежить, хто з них юридично повинен контролювати підприємство. Одна група акціонерів на чолі з Мирославом Балдисом затверджує , що збори не відбулися, оскільки на ньому не було кворуму, і відповідно не визнає законним переобрання органів управління, зокрема, спостережної ради й голови правління. Представники другої групи акціонерів, в яку входять Любов Михайлова, її родичі й близька до них компанія 'Хімекс', стверджують протилежне. Сьогодні о 19-00 в міському палаці культури імені Петровського відбудеться змагання команд КВК, що входять до Асоціації КВК України. Початок змагань о 19-ій. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх