Міськвиконком закликає позмагатися роботодавців

13.12.2006, 10:12 Просмотров: 1 094
Міськвиконком проводить Всеукраїнський конкурс на звання „Кращий роботодавець року” на місцевому рівні, а також за номінаціями „Кращий роботодавець” та „Кращий роботодавець року з організації безпечного ведення робіт”. Основні показники, які враховуються при підведенні підсумків – це рівень роботи фінансово-господарської діяльності підприємства. Переможці будуть далі змагатися на обласному та державному конкурсах.
Бажаючих взяти участь у вищезазначеному конкурсі просимо подати відповідні заяви до оргкомітету за адресою: площа Перемоги 2, кімн.

Міськвиконком проводить Всеукраїнський конкурс на звання „Кращий роботодавець року” на місцевому рівні, а також за номінаціями „Кращий роботодавець” та „Кращий роботодавець року з організації безпечного ведення робіт”. Основні показники, які враховуються при підведенні підсумків – це рівень роботи фінансово-господарської діяльності підприємства. Переможці будуть далі змагатися на обласному та державному конкурсах. Бажаючих взяти участь у вищезазначеному конкурсі просимо подати відповідні заяви до оргкомітету за адресою: площа Перемоги 2, кімн. 112, телефон для довідок 2-10-18. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх