Заступник Міністра Оборони відвідав Кременчук

13.12.2006, 10:12 Просмотров: 1 311
10 грудня 2006 року заступник Міністра Оборони генерал-лейтенант запасу Володимир Терещенко, перебуваючи у місті Кременчуці, відвідав Полтавський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Як повідомили в прес-службі міськвиконкому, Володимир Іванович ознайомився з побутом військових ліцеїстів, матеріально-технічною базою, організацією навчального процесу та професійної підготовки майбутніх офіцерів, надав вичерпні відповіді на питання, які хвилюють військові ліцеї сьогодні. Взяв деякі проблеми, як-то кажуть, на замітку, пообіцявши розглянути напрями їх вирішення, зокрема, можливості забезпечення військових ліцеїв надлишковим майном Міністерства Оборони.
А на згадку військовим ліцеїстам залишився запис у Книзі почесних гостей ліцею: „Шана тим, хто дбаючи про сьогоднішніх підлітків, дбає про майбутнє Збройних Сил України, а звідси і про майбутнє України.

10 грудня 2006 року заступник Міністра Оборони генерал-лейтенант запасу Володимир Терещенко, перебуваючи у місті Кременчуці, відвідав Полтавський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Як повідомили в прес-службі міськвиконкому, Володимир Іванович ознайомився з побутом військових ліцеїстів, матеріально-технічною базою, організацією навчального процесу та професійної підготовки майбутніх офіцерів, надав вичерпні відповіді на питання, які хвилюють військові ліцеї сьогодні. Взяв деякі проблеми, як-то кажуть, на замітку, пообіцявши розглянути напрями їх вирішення, зокрема, можливості забезпечення військових ліцеїв надлишковим майном Міністерства Оборони. А на згадку військовим ліцеїстам залишився запис у Книзі почесних гостей ліцею: „Шана тим, хто дбаючи про сьогоднішніх підлітків, дбає про майбутнє Збройних Сил України, а звідси і про майбутнє України. З повагою, В Терещенко.' 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх