Мером Полтави став Андрій Матковський

3.12.2006, 22:12 Просмотров: 927
Виконуючий обов'язки мера Полтави Андрій Матковський набрав найбільшу кількість голосів виборців на позачергових виборах мера міста. "За Матковського проголосувало 54% виборців, за Животенко – 27%, за Баранова – 7%", – повідомив голова Полтавської міської територіальної виборчої комісії Василь Похилюк. За його даними, на вибори прийшло всього 37% мешканців обласного центру. Міськвиборчком планує до 1 грудня офіційно оприлюднити підсумки виборів і вручити Матковському посвідчення мера на сесії міськради.

Виконуючий обов'язки мера Полтави Андрій Матковський набрав найбільшу кількість голосів виборців на позачергових виборах мера міста. 'За Матковського проголосувало 54% виборців, за Животенко – 27%, за Баранова – 7%', – повідомив голова Полтавської міської територіальної виборчої комісії Василь Похилюк. За його даними, на вибори прийшло всього 37% мешканців обласного центру. Міськвиборчком планує до 1 грудня офіційно оприлюднити підсумки виборів і вручити Матковському посвідчення мера на сесії міськради.
Нагадаємо, 26 листопада у Полтаві пройшло голосування на позачергових виборах мера міста, тому що обраний у березні мером Полтави Анатолій Кукоба одночасно був обраний і у Верховну Раду й віддав перевагу роботі в парламенті. У виборах брали участь 10 кандидатів. Матковський зареєструвався кандидатом у мери як самовисуванець і балотувався в мери вперше. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх