30 листопада депутатам розкажуть про новий генплан міста

23.11.2006, 09:11 Просмотров: 1 591
На 30 листопада планується проведення розширеного семінару з депутатами міської ради із залученням проектантів інституту “Київсоюздорпроект”, головного архітектора області, інших спеціалістів в галузі містобудування. На семінарі планується розглянути дві теми: перша – завершення робіт з корегування генплану, друга – ТЕО мосту.
Як відомо, генплан Кременчука був розроблений наприкінці 80-х років, проходив обговорення у 1991 році, затверджений в лютому 93-го року. Але він розроблявся на старій нормативній базі і сьогодні не відповідає сучасним вимогам.

На 30 листопада планується проведення розширеного семінару з депутатами міської ради із залученням проектантів інституту “Київсоюздорпроект”, головного архітектора області, інших спеціалістів в галузі містобудування. На семінарі планується розглянути дві теми: перша – завершення робіт з корегування генплану, друга – ТЕО мосту. Як відомо, генплан Кременчука був розроблений наприкінці 80-х років, проходив обговорення у 1991 році, затверджений в лютому 93-го року. Але він розроблявся на старій нормативній базі і сьогодні не відповідає сучасним вимогам. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, на семінарі київські проектанти представлять транспортну схему, схему червоних ліній, модель генерального плану, генеральний план, схему інженерних мереж, схему зонування і інші матеріали. Все це буде носити характер учбового семінару для депутатів, з детальною розповіддю про генеральний план і про його складові з визначення магістральних вулиць, вулиць районного значення. і всіх основних житлових коридорів із встановленням їх червоних ліній – з урахуванням можливих знесень тих чи інших об’єктів, які входять в цю зону. Протягом місяця депутати міськради матимуть можливість внести свої зауваження та пропозиції у відповідності з законодавчою та нормативною базою. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх