30 листопада в Кременчуці відбудеться Кредитний форум

21.11.2006, 15:11 Просмотров: 925
30 листопада 2006 року о 10 годині (реєстрація учасників з 9.40) в великому залі Кременчуцького міськвиконкому (м. Кременчук, площа Перемоги, 2) відбудеться Кредитний форум.
Як повадімили в АСМБР, в рамках роботи Форуму фахівці ВАТ «Кредитпромбанк» разом з Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, при участі та патронаті Кременчуцького міськвиконкому, презентуватимуть найсучасніший в Україні кредитний продукт, а саме: проектне та структурне і торгівельне фінансування з коштів ЕБРР та першокласних закордонних банків Європи та США.

30 листопада 2006 року о 10 годині (реєстрація учасників з 9.40) в великому залі Кременчуцького міськвиконкому (м. Кременчук, площа Перемоги, 2) відбудеться Кредитний форум. Як повадімили в АСМБР, в рамках роботи Форуму фахівці ВАТ «Кредитпромбанк» разом з Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, при участі та патронаті Кременчуцького міськвиконкому, презентуватимуть найсучасніший в Україні кредитний продукт, а саме: проектне та структурне і торгівельне фінансування з коштів ЕБРР та першокласних закордонних банків Європи та США. На форум запрошені керівники промислових підприємств, представники крупного та середнього бізнесу Кременчука, Комсомольська, Світловодська та інших міст і містечок регіону. Запрошуємо всіх бажаючих взяти особисту участь у роботі форуму. Ви отримаєте корисну інформацію стосовно сучасного фінансування діяльності Вашого підприємства та відповіді на питання фінансового характеру. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх