Колишнього керівника УБОЗу суд поновив на посаді

9.11.2006, 21:11 Просмотров: 961
Колишній начальник Полтавського обласного управління по боротьбі з організованою злочинністю, перший заступник начальника облуправління міліції Олександр Плужник рішенням суду поновлений на роботі. "Є таке рішення суду. Воно центральним апаратом МВС не оскаржено. Більше коментувати не буду.

Колишній начальник Полтавського обласного управління по боротьбі з організованою злочинністю, перший заступник начальника облуправління міліції Олександр Плужник рішенням суду поновлений на роботі. 'Є таке рішення суду. Воно центральним апаратом МВС не оскаржено. Більше коментувати не буду. Це справа міністерства', – каже начальник обласного управління міліції Сергій Авраменко.
Нагадаємо, під керівництвом пана Плужника Полтавський УБОЗ здобув недобру славу. Зокрема, у 2003 році співробітники УБОЗ МВС у Полтавській області затримали громадянина Цисельського, що приїхав у Полтаву в особистій справі. Працівники міліції вимагали від нього безпідставно взяти на себе провину за здійснення нерозкритих злочинів, зокрема, зізнатися в організації крадіжок нафтопродуктів із трубопроводів області. Після жорстокого побиття та катувань Цисельський помер.
Уже після помаранчевої революції, на численних прес-конференціях міністр внутрішніх справ Юрій Луценко наголошував на тому, що за жодних обставин Плужник не працюватиме на попередній посаді. Але міністру поки що не до пана Плужника, у нього самого проблеми. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх