«Вагонобудівний під прицілом-2»

19.10.2006, 22:10 Просмотров: 895
В минулому номері "Телеграфа" була надрукована стаття «Вагонобудівний під прицілом», в якій сповіщалося, що керівництво Крюківського вагонобудівного заводу не виключає можливого силового захоплення підприємства, але називає його малоймовірним. Стаття викликала резонанс. Днями редакція отримала лист від керівництва заводу, який друкується з невеликим скороченням..

'Шановна редакціє!

Прошу вас взяти до уваги кілька доповнень до статті «Вагонобудівний під прицілом» (№ 41 від 12 жовтня 2006 року).
Крюківський вагонобудівний завод має давні партнерські зв’язки з Кременчуцьким сталеливарним заводом, бо останній є основним постачальником крупного стального литва для виробництва вагонів.
Ділові зв’язки між підприємствами тривають вже понад 40 років, вони  вигідні обом сторонам і не залежать від того, хто на даний момент є директором чи головою правління.
Перерозподіл акцій, зміна власника – це справа суто самих акціонерів. При цьому ми не схвалюємо вирішення цих питань силовими протиправними методами. Для менеджменту підприємств головне – забезпечити виробництво усім необхідним, організувати випуск продукції у запланованих обсягах, дати колективу роботу і гарантовану заробітну плату.
Я уповноважений заявити, що правління Акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод» не робить ніяких пріоритетів щодо акціонерів Кременчуцького сталеливарного заводу. Для нас головне – продовжити нормальні ділові стосунки та партнерські взаємовідносини.

Голова правління ВАТ «КВБЗ» Віталій Єрмаков 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх