«Транспорт» переїхав у підвал

13.10.2006, 19:10 Просмотров: 1 009
Транспортний відділ міськвиконкому, який розміщувався на четвертому поверсі Кременчуцького міськвиконкому, «переселився» у цокольний поверх сусіднього будинку за адресою вул. Перемоги, 24/2 (поряд з магазином «Роксолана»). Тут функціонує також «Єдиний офіс», в якому, на відміну від транспортників, зроблено ремонт. Раніше в цих приміщеннях знаходилася школа цивільної оборони.

Транспортний відділ міськвиконкому, який розміщувався на четвертому поверсі Кременчуцького міськвиконкому, «переселився» у цокольний поверх сусіднього будинку за адресою вул. Перемоги, 24/2 (поряд з магазином «Роксолана»). Тут функціонує також «Єдиний офіс», в якому, на відміну від транспортників, зроблено ремонт. Раніше в цих приміщеннях знаходилася школа цивільної оборони. Керівник відділу Володимир Кургаєв, певне, від такого шоку пішов у відпустку. Заступник мера Сергій Бутко пояснив, що служба соціального захисту, яка з районних об’єдналася у міську, займатиме звільнені транспортниками приміщення.
Як пояснили у транспортному відділі, листи на їх адресу будуть, як і раніше, приймати у міськвиконкомі (пл.Перемоги,2). Телефони у відділу залишилися ті ж самі – 32047 та 36337. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх