«Нас уже не хватает в шеренгах по восемь…»

5.05.2005, 19:05 Просмотров: 1 081
1 травня кременчуцькі комуністи провели мітинг протесту на площі Перемоги. У ньому взяло участь близько 300 кременчужан. Учасники мітингу протестували проти підвищення цін на продукти та тарифів на електроенергію і комунальні послуги. Незважаючи на те, що підвищення тарифів ще не затверджене офіційно, громадяни з ентузіазмом рвали собі серце посеред площі.
Фото: Дмитрий Бабец

Святковий день – не привід вилежуватися на дивані. Тим більше, коли пролетарський гнів калатає в грудях і не дає спати. Тому рівно о 9.30, у неділю, 1 травня, колона кременчуцьких комуністів, робітників  та співчуваючих  почала ходу протесту від ПК “Кредмаш”. Були часи, коли колона ця, розвернувшись, займала половину вулиці Леніна. Але лави непримиренних борців рідіють з кожним роком. Цього разу на демонстрацію вийшло близько 300 кременчужан.
О 10.00 колона досягла порожньої в цей час площі Перемоги і вишикувалась перед пам’ятником Леніну. Мітинг протесту відкрив  товариш Коцарь. Він повідомив, що три місяці тому до влади прийшли помаранчеві націоналісти, і з того часу життя лише погіршується! Від помаранчевих націоналістів доповідач перейшов до губернатора-соціаліста “громадянина-товариша Бульби” – який “протягнув через депутатів облради драконівське підвищення тарифів на комунальні послуги”! Наостанок товариш Коцарь глянув у чисте синє небо і виголосив: “Відчуваю – сьогодні збираються над нами хмари!”
Від товариша Коцаря естафету прийняв 1-й секретар Кременчуцького міськкому Компартії товариш Шапран. Згадав далекий 1823 рік, коли американський пролетаріат вперше піднявся на боротьбу за свої права. Пригадав і славетний 1-й Інтернаціонал, який прийняв рішення відзначати 1 Травня як день солідарності трударів. З невимовним сумом товариш Шапран зазначив: “Після того як до влади прийшли націоналістично-буржуазні сили на чолі з Ющенком, 1 Травня перестало бути святом труда! Зате ціни ростуть – куди там!” Сивий товариш Шапран закликав таких же сивих соратників підніматися на боротьбу проти ворогів трудового народу!
Влетіло владі і від товаришки Корякіної – члена комітету захисту конституційних прав громадян. Вона зазначила, що соціалісти, БЮТ та певна частина “Нашої України” нехтують правами громадян – вони ініціювали підвищення комунальних послуг на 60 %. При такому зростанні цін збільшення пенсій на нещасних 30 % - це нахабний цинізм і знущання над людьми!
Учасники  мітингу протесту затвердили текст “Вимоги учасників Першотравневого мітингу протесту”. Копії звернення направлені губернатору Полтавщини пану Бульбі, меру Кременчука пану Глухову, Президенту та Прем’єр-міністру України. Демонстранти вимагають знизити ціни на продовольчі товари, не допустити підвищення тарифів на комунальні послуги, надати російській мові статус другої державної мови, а також насварити заступника міського голови пана Бутка, який  сприяє будівництву дев’ятиповерхівки біля зупинки “Центр”, на Пролетарській – і тим самим позбавляє громадян з прилеглих п’ятиповерхівок сонячного світла  та власного подвір’я.

“За пачку гречки вони готові замиритися хоч і з німцями!”
Напередодні Дня Перемоги знаково пролунав виступ учасника Вітчизняної війни Анатолія Артеменка. На його думку, неможливо вимагати примирення між колишніми радянськими бійцями та вояками УНА-УНСО. Хоча й існують такі, “що за пачку гречки готові замиритися з тими, хто допомагав німцям розстрілювати наших!”
Після цього виступу стало зрозумілим – колишні радянські солдати завжди чутимуть у назві дивізії “СС Галичина” лише дві перші букви – СС. Навіть неперевершеному конформісту пану Ющенку навряд чи вдасться переконати їх, що “Нахтігаль” – тепер вже не німецький соловей, а щирий  український – тільки законспірований.

“Я труп! Нехай я – політичний труп!”
“Нехай я – політичний труп! Я згоден! Дайте мені танк, я разом з вами ляжу під нього і кричатиму: “Ганьба владі міністрів-капіталістів!!! Ганьба!!!” – так заявив відомий політик-ексцентрик пан Куліченко. Він – бізнесмен з 13-річним  стажем  - зголосився підтримувати боротьбу народу проти гадів, які засіли у владі, “валять” долар і підвищують тарифи на квартплату.

До речі, “політичним трупом” біло-блакитного депутата Куліченка, за його словами, обізвав помаранчевий депутат Стасюк. 
Р. S. Останнім часом влада до прогнозів комуністів  не надто дослухається. Можливо, дарма? Ось сказав товариш Коцарь у неділю, що над нами збираються хмари. І що ви думаєте? У понеділок-таки пішов дощ! Скажіть після цього, що комуністи – погані синоптики. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх