Даєш НАТО в кожну хату!

6.10.2006, 11:10 Просмотров: 817
Хто приїжджав. Міністр закордонних справ Борис Тарасюк приїхав із візитом Полтавщину у п’ятницу, 29 вересня.
Що робив? Виступив на засіданні Полтавської колегії. Провів слухання з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за участю посла Фінляндії в Україні.

Хто приїжджав. Міністр закордонних справ Борис Тарасюк приїхав із візитом Полтавщину у п’ятницу, 29 вересня.
Що робив? Виступив на засіданні Полтавської колегії. Провів слухання з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за участю посла Фінляндії в Україні. Пожалівся, що мало українців знають про НАТО. Прочитав лекцію студентам університету споживчої кооперації.
Результат: Губернатор Полтавщини ініціює масову агітаційну кампанію про вступ до НАТО. Він вважає, що для інформування про євроінтеграцію, потрібно залучати професійних агітаторів. Вони мають постажуватись у НАТО і “озброїтись” всіма потрібними для цього матеріалами. А потім вже ходити по хатах і агітувати. А ще для цього потрібно створити спеціальні органи при облдержадміністраціях. І звідкись винайти кошти. Міністр був “за”.  Він зауважив, що більше 60% громадян або недостатньо поінформовані про євроінтеграцію, або взагалі нічого не знають з цього питання. Тож якщо на порозі вашої хати “виросте” мирний товариш і розповідатиме про Північно-Атлантичний блок, не поспішайте спускати його зі сходів. А судячи з індексу недовіри українців до блоку, ходити по хатах з агітацією доведеться не один рік. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх