Юні пожежники захищають честь області

21.09.2006, 20:09 Просмотров: 1 030
Шестеро учнів 22-ї кременчуцької школи поїхали до Євпаторії представляти Полтавську область на Всеукраїнський фестиваль юних пожежників. Протягом 10 днів вони братимуть участь у різноманітних конкурсах та відпочиватимуть біля Чорного моря. Заступник начальника управління МНС Сергій Геращенко каже, що фахівці управління готували дітей до цього фестивалю та одягли їх у спеціальну форму. Про такі заняття та необхідність розповсюдження правил протипожежної безпеки серед дітей свідчить статистика.

Шестеро учнів 22-ї кременчуцької школи поїхали до Євпаторії представляти Полтавську область на Всеукраїнський фестиваль юних пожежників. Протягом 10 днів вони братимуть участь у різноманітних конкурсах та відпочиватимуть біля Чорного моря. Заступник начальника управління МНС Сергій Геращенко каже, що фахівці управління готували дітей до цього фестивалю та одягли їх у спеціальну форму. Про такі заняття та необхідність розповсюдження правил протипожежної безпеки серед дітей свідчить статистика. Щоденно в Україні від вогню гине від 10 до 20 осіб.
Директор школи Світлана Терещенко каже, що дорогу до Євпаторії оплатило міське управління освіти. Команда 22-ї школи бере участь у цьому заході вже протягом 11 років. Весь цей час вона входить у четвірку кращих. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх