Почесного громадянина оберуть 26 вересня

21.09.2006, 20:09 Просмотров: 867
Міський голова Микола Глухов підписав розпорядження про скликання урочистої сесії міської ради. Пленарне засідання вирішено провести 26 вересня. Депутати мають заслухати доповідь міського голови з нагоди Дня міста та 63-ї річниці визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників та вирішити питання кому присвоїти звання "Почесний громадянин Кременчука". Наразі на нього претендують головний державний санітарний лікар Віктор Акімов та заслужений тренер України з боксу Богдан Гончар.

Міський голова Микола Глухов підписав розпорядження про скликання урочистої сесії міської ради. Пленарне засідання вирішено провести 26 вересня. Депутати мають заслухати доповідь міського голови з нагоди Дня міста та 63-ї річниці визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників та вирішити питання кому присвоїти звання 'Почесний громадянин Кременчука'. Наразі на нього претендують головний державний санітарний лікар Віктор Акімов та заслужений тренер України з боксу Богдан Гончар. 19 вересня їхні кандидатури були розглянуті на сесіях районних рад. Автозаводчани трохи посперечавшись, підтримали і санлінара і боксера. У Крюкові голосували тричі. Проте жодна з кандидатур не набрала необхідної кількості голосів.
Втім протоколи голосування по кандидатах крюківські депутати до міськради відправили. Тепер останнє слово, хто з цих шанованих громадян найпочесніший, мають сказати депутати міської ради. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх