Лікеро-горілчаний завод теж ділять

21.09.2006, 19:09 Просмотров: 954
Від суперечки акціонерів полихоманило ще одне підприємство міста – лікеро-горілчаний завод.

На Кременчуцькому лікеро-горілчаному заводі відбулася зміна влади. Сценарій схожий на той, що і на сталеливарному заводі чи заводі технічного вуглецю: через суперечки акціонерів одна сторона змістила з керівних посад представників іншої. Щоправда, все відбувалося більш-менш цивілізовано, без бійок та “Беркуту”. Тож із 7 вересня замість Федора Кобзаря заводом керує його колишній заступник, директор з загальних питань Вадим Совенко. Наглядову раду очолив Сергій Боронін, замість Ігоря Таловера. Ці зміни 7 вересня ухвалила на своєму засіданні спостережна рада.
За словами нового керівника заводу Вадима Совенка, київські акціонери, що володіють більше 50% акцій змістили з посади колишніх менеджерів родини Таловер, в руках яких зосереджено близько 43% акцій. “Ігор Таловер віддав нам печатку підприємства. З 18 вересня завод запрацював. До цього з шостого числа ми зупинилися через непорозуміння акціонерів. Тепер випускатимемо продукцію для ТОВ “Гетьман”. У вересні плануємо спрацювати по нулях. У жовтні почнемо нарощувати виробництво і отримувати прибуток”, – каже новий директор. Київські акціонери обіцяють модернізувати підприємство та збільшити обсяги виробництва з 1 млн. 400 тисяч до 2 млн. 500 тис. пляшок на місяць. Це, за їх словами, здешевить продукцію та дозволить збільшити зарплату працівникам. А ще новий керівник заводу додає, що відтепер керівництво підприємства планує укладати угоди на постачання лікеро-горілчаної продукції прямо з продавцями, а не через посередників.
Протилежна сторона – родина Таловер – схоже, не згодна з тим, що відбулося на підприємстві, і подала скарги до прокуратури. Коментувати події наразі Володимир Таловер відмовляється, але обіцяє зробити це пізніше. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх