«Пільгові» квартири стають реальнішими

1.09.2006, 19:09 Просмотров: 969
У пільговиків з’явилась, щоправда, далека, але реальна перспектива отримати житло. Міський голова Микола Глухов, виступаючи 29 серпня на освітянській конференції, зазначив, що по завершенні будівництва мікрорайону «Озерний», який зараз зводять в районі колишніх артскладів, місто отримає безкоштовне житло. «Близько тисячі безкоштовних квартир міськвиконком одержить за інвестиційним планом», – сказав він. Втім, будівництво тільки-но почалось.

У пільговиків з’явилась, щоправда, далека, але реальна перспектива отримати житло. Міський голова Микола Глухов, виступаючи 29 серпня на освітянській конференції, зазначив, що по завершенні будівництва мікрорайону «Озерний», який зараз зводять в районі колишніх артскладів, місто отримає безкоштовне житло. «Близько тисячі безкоштовних квартир міськвиконком одержить за інвестиційним планом», – сказав він. Втім, будівництво тільки-но почалось. І перший будинок будівельники планують здати лише наступного року.
Щодо освітян, то, як сказав «Телеграфу» завідувач управлінням освіти Олексій Довбня,  навряд чи хтось з них до кінця року отримає нову квартиру. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх