Військовому ліцею – 5 років!

29.04.2005, 12:04 Просмотров: 1 200
За п’ять років звичайний центр з допризовної підготовки перетворився на відомий на всю область військовий ліцей. 22 квітня Полтавський обласний ліцей з посиленою військовою фізичною підготовкою відзначив свій перший ювілей. Урочистості відбулися у палаці культури “Нафтохімік”..
На честь річниці з дня створення ліцею Володимир Коваленко, голова Автозаводської райради, нагородив підполковника Полякова, начальника Полтавського обласного військового ліцею почесною грамотою та символічною медаллю.
Фото: Дмитрий Бабец

“Еліті Збройних сил України – бути!”, - це життєва позиція Володимира Полякова, начальника ліцею, відмінника освіти України, підполковника запасу. У 2000 році він очолив цей унікальний навчальний заклад, який виріс із ліцейного класу, створеного за ініціативою Володимира Коваленка, голови Автозаводської райради. На честь річниці з дня створення ліцею Володимир Миколайович нагородив підполковника Полякова почесною грамотою та символічною медаллю.
На сьогодні в ліцеї навчаються 70 юнаків з різних куточків Полтавщини. “... Я гордий тим, що зробив хоч маленький, але все ж таки крок на шляху до отримання звання офіцера. В ліцеї я отримую необхідну освіту, офіцери-наставники формують у мені риси дорослої людини, якості справжнього чоловіка. Багато хто вважає цю професію “немодною”, але в мене інша думка. Я вважаю її найпочеснішою і найвідповідальнішою”, - це слова майбутнього офіцера,  ліцеїста Олександра Білого.
За п’ять років у військового ліцею з’явилося багато прихильників і друзів, людей, не байдужих до долі цього унікального закладу та його вихованців. Серед них – Володимир Матицин, Почесний президент Благодійного фонду “Джерело”. Підполковник Поляков зі сцени через представників фонду передав прохання до Володимира Митрофановича – очолити опікунську раду ліцею, яка зараз створюється. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх