“Сообразим” мітинг на трьох

3.08.2006, 21:08 Просмотров: 1 031
На майдані Незалежності перед райдержадміністрацією нещодавно з”явились невеличкі намети. Пікетники вимагають відставки голови райдержадміністрації Івана Панасенка. Чому вони виступають проти пана Панасенка, знали лише троє протестуючих..

У середу, 26 липня на майдані Незалежності перед райдержадміністрацією з”явились невеличкі намети, завішані листівками проти нинішнього голови райдержадміністрації Івана Панасенка. На зразок: “Хамелеон, геть з політики” або “Панасенко, геть брудні руки від влади!”.  А вже у п”ятницю організатори – Полтавське громадське об”єднання “Правозахист” - запросили журналістів, щоб розповісти, чого ж вони тут мітингують. Вони зібрали на площі до 20 чоловік. Включаючи самих себе, журналістів, фотографів, операторів та п”ятьох хлопчиків, які збирали підписи проти голови райдержадміністрації. Останні, до речі, чомусь по декілька робили якісь записи у зверненні із підписами. Один з хлопчиків взалалі “не знав, не знав, та ще й забув”, чого він тут стоїть. Потім згадав: “Стою, бо мама проти Панасенка. А чого вона проти  – просила нікому не казати”. Справжніх постраждалих виявилось всього троє. Голова комунального підприємства з села Кам’яні Потоки звинуватив голову райдержадміністрації у тому, що він “кришує” своє оточення, яке розбазарило майно комунального підприємства. Інший протестувальник проти, бо його незаконно “викинули” з конкурсу перевізників. Третім ображеним виявився бізнесмен, який викупив якихось 20-30 км нафтопроводу і тепер райдержадміністрація ставить йому палки в колеса і не дає викопати “трубу”. От і “замовили послуги” правозахисної організації, щоб втрьох несамотньо стояти було.
А сам пан Панасенко чомусь палкого бажання спілкуватись не виявив. За кілька днів на телефонну розмову  із “Телеграфом” часу не знайшов. Тобто, утримався від жодних коментарів. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх