У районі Радянської Армії збудують школу

13.07.2006, 19:07 Просмотров: 828
Принаймні це пообіцяв “Телеграфу” заступник міського голови Василь Хоменко. За його словами, якщо буде фінансування, то дитячий садок-школа може з’явитись у 278 кварталі десь за три роки. Заступник міського голови Сергій Бутко каже, що школу було спроектовано у вигляді корабля. Василь Хоменко вважає, що ця конструкція застаріла і її будівництво обійдеться занадто дорого.

Принаймні це пообіцяв “Телеграфу” заступник міського голови Василь Хоменко. За його словами, якщо буде фінансування, то дитячий садок-школа може з’явитись у 278 кварталі десь за три роки. Заступник міського голови Сергій Бутко каже, що школу було спроектовано у вигляді корабля. Василь Хоменко вважає, що ця конструкція застаріла і її будівництво обійдеться занадто дорого. Тому архітектори отримали завдання розробити новий проект будівлі. На сьогоднішній день коштів на будівництво немає. Але їх можуть виділити з бюджету вже наступного року.
Нагадаємо, генеральний план забудови, який передбачає будівництво школи-дитсадка у 278 кварталі, існує ще з 80-х років, але грошей на неї за цей час так і не знайшлося. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх