З Придніпровського парку зроблять “цукерку”

13.07.2006, 19:07 Просмотров: 2 032
У Придніпровському парку збираються зробити комплекс відпочинку, набережну реставрувати, а на острові Фантазія, можливо, розмістять розважальний центр..

Придніпровський парк збираються реконструювати. Про це на прес-конференції заявив заступник міського голови Сергій Бутко. За його словами, проект реконструкції було розроблено ще у 70-х роках, зараз його переглядають. Заступник міського голови Василь Хоменко розповів, що у парку планують зробити комплекс відпочинку та розваг з дитячими майданчиками і кафе, ресторанами, а також реконструювати існуючі споруди. “Ландшафт парку буде збережено, але є дерева, які потрібно спиляти”, – каже Василь Хоменко. Окремим пунктом стоїть благоустрій набережної та реставрація дамби. Її збираються укріпити, а тополі, що руйнують дамбу, прибрати. Також розглядається варіант розташування на острові Фантазія розважальних закладів та проведення до нього підвісної дороги.
Зараз вже є декілька претендентів на роль інвестора. Василь Хоменко повідомив, що серед них буде проведено конкурс. Можливе залучення  як кременчуцьких, так і закордонних коштів, але все ж таки перевага віддаватиметься вітчизняним претендентам. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх