Польщиков став заслуженим

6.07.2006, 20:07 Просмотров: 915
З нагоди десятої річниці Конституції України, за вагомий особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний і духовний розвиток країни Президент відзначив державними нагородами полтавчан. Серед них – начальник управління житлово-комунального господарства міськвиконкому Микола Польщиков. Йому присвоєно звання "Заслужений працівник сфери послуг України".
Катерина Громова керуватиме соцзахистом кременчужан
Катерина Громова, яка до 1 липня очолювала Управління праці та соцзахисту Автозаводського району, відтепер керуватиме міським департаментом праці та соцзахисту.

З нагоди десятої річниці Конституції України, за вагомий особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний і духовний розвиток країни Президент відзначив державними нагородами полтавчан. Серед них – начальник управління житлово-комунального господарства міськвиконкому Микола Польщиков. Йому присвоєно звання 'Заслужений працівник сфери послуг України'.
Катерина Громова керуватиме соцзахистом кременчужан
Катерина Громова, яка до 1 липня очолювала Управління праці та соцзахисту Автозаводського району, відтепер керуватиме міським департаментом праці та соцзахисту. Новостворенний департамент об’єднав районні управління згідно з рішенням міської ради. Тепер не райони, а міський департамент виконуватиме функції соціального захисту населення. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх