Свято для малечі

6.07.2006, 20:07 Просмотров: 1 669
Дитсадок цей особливий, бо приймає незвичайних дітей. Одні з них стоять на обліку в міському протитуберкульозному диспансері. Інші мають вади інтелектуального розвитку.
Подарунки від „Кременчуцького Телеграфа” до вподоби малятам з дитячого садка № 10. Це велика пожежна машина, справжня дерев’яна люлька з постільною білизною для ляльок, набори яскравих пазлів та ілюстровані книжечки з веселими казками.

Дитсадок цей особливий, бо приймає незвичайних дітей. Одні з них стоять на обліку в міському протитуберкульозному диспансері. Інші мають вади інтелектуального розвитку.
Тут виховуються діти віком від 3 до 8 років. Учитель-дефектолог вищої категорії Надія Вівтоніченко каже, що часто батьки дітей з затримкою психічного розвитку соромляться і не звертаються за допомогою до їхнього закладу. А, можливо, просто не знають про такий садок. У будь-якому випадку втрачається дорогоцінний час, за який фахівці провели б з дитиною корекційну роботу.
Виконуюча обов’язки завідувачки дитсадка №10 Ольга Лиманова каже, що у цьому закладі діти перебувають безплатно. Працює він в цілодобовому режимі і харчування тут посилене. Фінансується дитсадок з Крюківського районного бюджету. Шефів-благодійників у закладу немає. Через те, що коштів на заміну старих іграшок не вистачає, нещодавно профспілка садочка звернулася до редакції „Телеграфа” з проханням допомогти. Ми відгукнулися. І отримали у відповідь щасливі погляди, захоплення і багато веселого галасу від дітлахів.
Адміністрація дитячого садочка сподівається, що цим дітям ще привезуть гарні іграшки добрі дядечки і тітоньки. Хочете потрапити у їх категорію? Ось адреса:  вул.Бутиріна, 47, тел. 2-03-98 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх