Забруднику малих річок придумають кару

29.06.2006, 17:06 Просмотров: 1 177
На мешканця вулиці Військової, який самовільно під’єднався до міської мережі зливової каналізації, складено протокол. Тепер у цьому порушенні розбиратиметься адмінкомісія Крюківського райвиконкому. Таким чином УЖКГ відреагувало на публікацію в „Телеграфі” від 15.06.

На мешканця вулиці Військової, який самовільно під’єднався до міської мережі зливової каналізації, складено протокол. Тепер у цьому порушенні розбиратиметься адмінкомісія Крюківського райвиконкому. Таким чином УЖКГ відреагувало на публікацію в „Телеграфі” від 15.06.2006 під назвою „Фекалії течуть в малі річки”. Тоді приводилися дані по кількох вулицях міста, які називав начальник КП „Шляхового ремонтно-будівельного управління” Володимир Губар. Він скаржився, що в приватному секторі люди самовільно роблять врізки своєї каналізації у зливову, яка призначена лише для дощової води. Фільтри на ній не передбачені, отож весь бруд тече у малі річки.
У інформації на виконання доручення міського голови йдеться про те, що „Шляхрембуд” при промивці і прочистці мереж зливової каналізації виявляє і відключає такі врізки. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх