Задушливий експрес

22.06.2006, 18:06 Просмотров: 1 041
Денний прискорений пасажирський потяг підвищеної комфортності «Київ-Кременчук” з настанням спеки, схоже, не такий вже і комфортний. Минулої неділі репортер “Телеграфа” прямував ним зі столиці і ледь не задихнувся від духоти. Виявилося, у вагоні  №2  не працював генератор, а значить і кондеціонер. Пасажири відчинили вікна, але конструкція склопакета не дозволяє відчиняти їх на повну, тому невеличких щілин для наповнення вагона свіжим повітрям виявилося замало.

Денний прискорений пасажирський потяг підвищеної комфортності «Київ-Кременчук” з настанням спеки, схоже, не такий вже і комфортний. Минулої неділі репортер “Телеграфа” прямував ним зі столиці і ледь не задихнувся від духоти. Виявилося, у вагоні  №2  не працював генератор, а значить і кондеціонер. Пасажири відчинили вікна, але конструкція склопакета не дозволяє відчиняти їх на повну, тому невеличких щілин для наповнення вагона свіжим повітрям виявилося замало. Спілкуючись з пасажирами, стало відомо, що кондеціонер не працював і в попередні дні.
Крім того, інформаційне табло, яке сповіщає пасажирів про послуги та розклад руху потяга, обманює пасажирів. На ньому в неділю 18 червня о 19-10 висвічувалися брехливі дата та час: “25.10.20?8 р. Перша година тридцять вісім хвилин ночі. Понеділок....”
Крім того табло видає на-гора і старий розклад руху потяга. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх