Андрій Сокіл звільнений з посади керівника Полтавської обласної державної податкової адміністрації

15.04.2005, 15:04 Просмотров: 1 724
Про це повідомили в Державній податковій адміністрації в Полтавській області.
За їх даними, Андрій Сокіл звільнився. "Вчора мало відбутися представлення новогоо керівника, але з невідомих причин цього не сталося. Наразі невідомо хто керуватиме податківцями області",- повідомляє джерело.

Про це повідомили в Державній податковій адміністрації в Полтавській області.
За їх даними, Андрій Сокіл звільнився. 'Вчора мало відбутися представлення новогоо керівника, але з невідомих причин цього не сталося. Наразі невідомо хто керуватиме податківцями області',- повідомляє джерело.
Для довідки. Андрій Сокіл народився 31 жовтня 1962 року в с. Павлівка Машівського району Полтавської області. Свою трудову діяльність розпочав слюсарем на тепловозоремонтному заводі в м. Полтава, де працював до 1987 року. З 1981 року по 1983 рік служив в лавах Радянської Армії. В 1984 році був зачислений в Харківський юридичний інститут, після закінчення якого отримав кваліфікацію юриста. З січня 1988 р. працював юрисконсультом тресту 'Полтавакоопбуд', старшим юрисконсультом юридичного відділу облспоживспілки.
Працюючи в органах податкової служби Полтавської області з вересня 1990 р. пройшов шлях від юрисконсульта до Голови державної податкової адміністрації області. Згодом він займав посаду Голови ДПА в Одеській області з квітня 2002 по квітень 2003 року. Потім знову повернувся до Полтавщини, де працював керівником облуправління юстиції, а згодом очолив обласну податкову.
Неодноразово був нагороджений Почесними грамотами Державної податкової адміністрації України, в 1998 р. Указом Президента України нагороджений орденом 'За заслуги' ІІІ ступеню, в 2000 році нагороджений нагрудним знаком 'Почесний працівник податкової служби'.
У 2002 році нагороджений срібною медаллю '5 років Державної податкової адміністрації України, орденом Міжнародної академії Рейтингових технологій і соціології 'Золота Фортуна' 'За трудові досягнення' ІV ступеню, у 2003 році нагороджений пам?ятним годинником Асоціації професійних видів єдиноборств.

  
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх