Сесія виділила гроші на погашення “ощадбанківських” чеків

24.03.2006, 17:03 Просмотров: 1 017
Один мільйон 300 тисяч гривень виділила сесія міської ради на погашення підприємствам боргів за ощадбанківськими чеками. Про це повідомила заступник начальника міськфінвідділу Тетяна Тетьоркіна. За її словами, ці кошти будуть розподілені між підприємствами, що приймали від населення чеки від Ощадбанку на погашення комунальних боргів. Секретар комісії зі списання заборгованості Світлана Семеняченко каже, що майже всі організації списали борги із особистих рахунків мешканців міста.

Один мільйон 300 тисяч гривень виділила сесія міської ради на погашення підприємствам боргів за ощадбанківськими чеками. Про це повідомила заступник начальника міськфінвідділу Тетяна Тетьоркіна. За її словами, ці кошти будуть розподілені між підприємствами, що приймали від населення чеки від Ощадбанку на погашення комунальних боргів. Секретар комісії зі списання заборгованості Світлана Семеняченко каже, що майже всі організації списали борги із особистих рахунків мешканців міста. ““Полтаваобленерго” та “Кременчукгаз” списують борги з кременчужан в залежності від кількості коштів, які надходять до них на погашення заборгованості. З цими підприємствами вже майже повністю проведено розрахунок. Інші підприємства списали борги населенню одразу. Борги не списали ОСББ, кооперативи, частина ЖЕДів та “Кременчукліфт”, бо схема погашення комунальних боргів цим установам за рахунок ощадбанківських заощаджень досі відсутня”, – пояснює Світлана Семеняченко.
Нагадаємо, ті, у кого “ощадбанківські” чеки і досі на руках, до 30 червня можуть віддати їх до підприємств, що надають комунальні послуги і погасити свій борг. Олексій Щербуха, керуючий філії міського відділення №62 ВАТ 'Ощадбанк'  каже, що залишилось близько трьох тисяч невідданих чеків. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх