На Полтавщині є проблеми з виробниками та постачальниками по основних групах товарів

3.03.2022, 17:17 Переглядів: 8 137

 Надходять сигнали про напівпорожні полиці на Полтавщині

Надійшли сигнали, що в мережах супермаркетів Полтавщини трапляються напівпорожні полиці. Про це повідомив керівник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

- Негайно зібрав керівників мереж, щоб вирішити питання. За їх словами, є певні проблеми з виробниками та постачальниками по основних групах товарів: м’ясу, крупах, овочах, фруктах, воді тощо. Діапазон проблем широкий – від накручування оптових цін та вимагання розрахунку в готівці до неповного задоволення заявок. Існують і логістичні проблеми з відвантаженням та транспортуванням. 

Почули торгові мережі – завтра збираємо постачальників. Послухаємо їх і вирішимо питання.

Ми розуміємо, що війна створює всім багато реальних проблем. Але це наша «вітчизняна війна», і всі повинні працювати й робити те, що вміють, у рази краще. Торгові мережі вміють будувати логістику забезпечення продуктами та товарами – займайтеся, ми посприяємо у всьому. А виробники й постачальники повинні займатися своє справою. 

Але не дай Боже комусь спаде на думку наживатися на війні! Я обіцяю бізнесу мораторій на перевірки. За винятком контролю цін та продажу алкоголю. Сподіваюся на розуміння. А якщо ні, то по-іншому приведу до тями. Однак, переконаний, що цього не знадобиться, - зауважив Дмитро Лунін.  

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх