Не зарахований гол «Кременя»: наші на останніх хвилинах втрачають очки у грі з «Прикарпаттям»

11.10.2020, 17:59 Переглядів: 6 315

Кременчужани опускаються на 11 місце

Сьогодні, 11 жовтня, футболісти «Кременя» вдома мінімально програють «Прикарпаттю».

«Кремінь» - «Прикарпаття» - 0:1

Голи: Дитко 82

«Кремінь»: Олійник, Мягков, Антоніо, Бородай (Мурашов, 88), Чеботаєв, Білоус (Галата, 46), Геловані, Луїс, Бичков (Кривенко, 77), Сорокін, Куліш. Запасні: Данкович, Закорський, Островський, Молько, Кучеренко. Головний тренер: Олександр Головко

«Прикарпаття»: Піцан, Кузьмин, Сікач, Воробчак (Януш, 90+5), Волошинович (Шпирка, 76), Кохман (Дербах, 69), Семотюк (Хома, 83), Мелінишин, Француз, Вацеба, Цюцюра (Дитко, 65). Запасні: Сердюк, Бочкур. Головний тренер: Руслан Мостовий

Попередження: Антоніо 57 - Семотюк 72, Кузьмин 90+4

Арбітр - Олександр Афанасьєв (Харків)
Асистенти арбітра - Олександр Лапицький, Олексій Вітт (Київ)
Четвертий арбітр - Олександр Садовий (Кременчук)
Спостерігач арбітражу УАФ - Олександр Якименко (Київ)

Зауважимо, що наставник «синьо-білих» Олександр Головко у цьому матчі не зміг  розраховувати на Руслана Зубкова, який у попередньому матчі з «Вересом» отримав червону картку. А у «Прикарпаття» дискваліфікацію відбув нападник Роман Борчук.

«Кремінь» перед грою підписав ще одного бразильського легіонера Антоніо Сантоса. Попередній клуб захисника - закарпатський «Минай». Й з перших хвилин матчу вболівальники «Кременя» побачили одразу двох бразильців на полі «Кремінь-Арени».

Гра обіцяла бути важкою: «Кремінь» після виїзної поразки з «Вересом» та й статистика особистих зустрічей була не на користь кременчужан. У суперника ситуація не краща, в цьому сезоні «Прикарпаття» не радувало вболівальників жодною перемогою. Тому кожна з команд жадала перемоги.

«Кремінь» у першому таймі більше володів м'ячем, активно виглядали Фернандо, Бичков та Куліш. До перерви гості могли виходити вперед, але воротар Андрій Олійник впорався з ударом Цюцюри.

У другому таймі «Кремінь» «розпечатав» ворота «Прикарпаття»: м'яч від Бичкова відскочив до Куліша, який прострелив у ворота Піцана, проте арбітр не зарахував гол вказав на офсайд.

Через пару хвилин воротар гостей впорався з ударом Луїса Фернандо.

На 82 хвилині Семетюк зробив забігання у штрафну й ударив на ближню штангу, де Дитко прострелив у верхній кут - 0:1.

«Кремінь» намагався освіжити гру випустив на поле Євгена Мурашова, якому місяць назад зробили операцію, проте зрівняти кременчужани так і не змогли. «Прикарпаття» завойовує першу перемогу в сезоні, а «Кремінь» продовжує загартовувати команду.

Післяматчеві коментарі

Головний тренер Кременя Олександр Головко

Наставник "Прикарпаття" Руслан Мостовий

Півзахисник «Кременя» Євген Мурашов повернувся на поле після місячної перерви. Євген у матчі з «Волинню» отримав перелом ключиці зі зміщенням. Після операції футболіст швидко повернувся до тренувань й у грі з «Прикарпаттям» не лише потрапив у заявку на гру, а й отримав шанс зіграти на полі. На 88 хвилині Євген вийшов на поле замість Олега Бородая.

- Гра була цікава і на хороших швидкостях. Могла виграти як одна команда так й інша. Сьогодні вдача була не на нашому боці.

Емоції від повернення на поле позитивні, вдячний уболівальникам, що вони мене підтримали. Не думав, що саме в цій грі вийду на поле, але вдячний, що дали час щоб я скоріше почав адаптацію після травми - поділився емоціями після гри Євген Мурашов.