Дубль два - 14 шайб: «Кременчук» без проблем долає «вовків»

11.01.2020, 19:53 Переглядів: 2 811

Кременчуцький клуб продовжує очолювати турнірну таблицю УХЛ

Сьогодні, 11 січня, хокеїсти «Кременчука» перемагають на виїзді «Крижаних Вовків» з рахунком – 12:2. У цьому матчі, як і в попередньому з «Білим Барсом» було закинуто 14 шайб.

«Крижані Вовки» - «Кременчук» 2:12 (1:2, 1:6, 0:4)

Шайби: 0:1 - Бондарук (Кисельов - Серанов), 00:53, 1:1 - Андрющенко (Савицький - Чуйков), 14:06, 1:2 - Ворона (Савченко - Грицьких, -більш.), 15:53 , 1:3 - Орлов (Созонов), 21:34 1:4 - Савченко (Грицьких - Ворона), 22:15 1:5 - Кисельов (Григорян - Бондарук), 26:09, 1:6 - Кисельов ( Серанов - Бабрусев), 32:39, 1:7 - Созонов (Орлов - Хрішпенц), 33:09, 1:8 - Созонов (Орлов - Александров), 37:52, 2:8 - Андрющенко (Савицький - Федосов), 39:27, 2:9 - Орлов (Свищев - Александров), 45:12, 2:10 - Гриценко (Ворона - Грицьких), 46:16, 2:11 - Кисельов (Григорян - Серанов), 48:42, 2:12 - Ворона (Савченко - Толстушко), 50:01.

Крижані Вовки: Дуве (Романов); Воронін (А) - Сисак, Федосов (А) - Лісін, Курпіч; Мікульчик - Воробйов - Мкртчян, Удовиченко - Чуйков - Гіндуллін, Савицький - Дворник (К) - Андрющенко, Зик - Овчинніков.
Кременчук: Гордюшин (Новицький); Бабрусев - Григорян, Хрішпенц - Александров, Грицьких - Толстушко, Роганов - Горлушко; Кисельов (К) - Серанов - Бондарук, Созонов - Орлов (А), Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Чердак - Варава - Тютченко, Свищев.

«Кременчук» не став довго розгойдуватися і почав матч з місця в кар'єр, точним кидком Гліба Бондарчука прошив Максима Дуве на першій хвилині матчу.

Інтригу в поєдинок повернув Борис Андрющенко, який красиво реалізував свій вихід один в один і встановив паритет на табло. Однак, на першу перерву клуби пішли за переваги «городян» - шайбу в роздягальню «Вовкам» відправив Олексій Ворона.

Другий період кременчужани початку набагато активніше свого опонента і відправили у ворота Максима Дуве відразу три шайби - голами відзначилися Дмитро Орлов, Іван Савченко та Микола Кисельов.

До кінця періоду «Кременчук» тільки збільшив свій відрив від «Крижаних Вовків» і реалізував свої шанси ще 6 разів. Таким чином Микола Кисельов та Дмитро Созонов оформили дублі. Кияни, в свою чергу, змогли відквитати лише один гол - другою шайбою «Вовків» відзначився Борис Андрющенко.

У заключному відрізку зустрічі кременчужани не стали зменшувати обороти і ще 4 рази прошили Антоніо Романова, який замінив Максима Дуве. По ходу третьої двадцятихвилинки відзначилися Дмитро Орлов, Тимур Гриценко, Микола Кисельов і Олексій Ворона.

Наставник «Кременчука» Олександр Савицький після розгромної перемоги над київськими «Крижаними Вовками» поділився своїми емоціями від поєдинку:

- Чому не сильно результативним для «городян» вийшов перший період?
- Це хокей ... Ми намагалися закинути більше, для цього у нас було багато гольових моментів. Але суперник добре на нас налаштувався, і часом показував непогану гру.

- Ваше загальне враження про матч?

- Рахунок хороший, але є моменти в нашій грі, які треба виправити. Загалом я задоволений - забили красиві голи, і думаю ми порадували уболівальників красивою грою.

- Сьогодні для вас, як для батька і тренера, відбулася історична подія - вперше проти «Кременчука» в складі «Вовків» зіграв Ваш 16-річний син Тимофій, який відзначився передачами в обох шайбах його ровесника Бориса Андрющенка. Як оціните їх гру і суперника в цілому?

- Я залишився задоволений грою своїх вихованців: і Борі Андрющенка і Тимофія. Вони старалися, попсували нам нерви, але працювати їм ще й працювати.

- Наступний матч «Кременчук» зіграє вдома 15 січня проти херсонського «Дніпра». Що скажете про цей матч?

- Все за планом - налаштовуємося по повній програмі, і чекаємо наших уболівальників на грі.