Без Безуса збірна України стримала навалу Португалії на чолі з Криштіано Роналдо

23.03.2019, 00:25 Переглядів: 3 553

"Жовто-блакитна" дружина на чолі з Андрієм Шевченком розпочала відбір на Євро-2020

22 березня, збірна України розпочала відбірний турнір на Євро-2020. Підопічні Андрія Шевченка розпочали свій шлях з чинного чемпіона Європи - збірної Португалії. На цей матч керманич "жовто-блакитних" викликав й кременчужанина Романа Безуса, проте в стартовому складі його не було й протягом матчу на поле так і не вийшов.

Португалія - Україна - 0:0

Португалія: Руй Патрісіу, Жоау Конселу, Пепе, Рубен Діаш, Рафаель Геррейро, Кріштіану Роналду (к), Жоао Моутіньо (Жоао Маріо, 87), Андре Сілва (Дієго Соуза, 73), Бернарду Сілва, Вільям Карвальо, Рубен Невеш (Рафа Сілва, 62).

Запасні: Жозе Фонте, Жозе Са, Данілу, Жоао Феліш, Гедеш, Маріу Руй, Піцці, Нельсон Семеду, Бету.

Україна: Пятов (к), Миколенко, Кривцов, Матвієнко, Караваєв, Степаненко, Зінченко, Маліновський, Коноплянка (Буяльський, 87), Марлос (Циганков, 67), Яремчук (Мораес, 76).

Запасні: Бойко, Бутко, Соболь, Бурда, Шапаренко, Кравець, Сидорчук, Безус, Лунін.

З перших хвилин українці стримали атаку чинних чемпіонів Європи. Капітан португальців Кріштіану Роналду двічі завдавав небезпечних ударів у створ воріт гостей, проте надійно зіграв голкіпер збірної України Андрій Пятов. Після перерви гравці збірної Португалії посилили натиск на ворота українців. На 57 хвилині неймовірний сейв у виконанні Андрія Пятова врятував українців від пропущеного голу: Андре Сілва пробивав з лінії штрафного під стійку. "Жовто-блакитні" через чисельні стандарти намагалися змінити рахунок на табло, проте ні стандарти гостей, ні атаки португальців не змогли забити голів. У підсумку матч завершився з рахунком - 0:0.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко:

- Ми повністю виконали план на гру за частиною оборони. Не дозволити чемпіонам Європи забити у себе вдома - відмінний результат. В цілому, я задоволений командою на 80%, адже були деякі фази в матчі, коли у нас не все виходило. Але Португалія - дуже сильна команда, яка здорово перебудовувалася і створювала нам багато труднощів.

У Лісабоні Люксембург переміг збірну Литви з рахунком - 2:1 й очолив турнірну таблицю в групі.

команда І В Н П М О
1 Люксембург 1 1 0 0 2-1 3
2 Португалія 1 0 1 0 0-0 1
3 Україна 1 0 1 0 0-0 1
4 Сербія 0 0 0 0 0-0 0
5 Литва 1 0 0 1 1-2 0

Наступний матч відбірного турніру Євро-2020 збірна України зіграє у понеділок, 25 березня, на виїзді проти Люксембургу.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: УЄФА Джерело відео: Каналы Футбол 1/ Футбол 2