«Кременчук» отримав переконливу перемогу над «Крижаними вовками»

19.12.2018, 13:29 Переглядів: 2 220

Київським хокеїстам вдалося закинути лише дві шайби у ворота кременчужан

18 грудня у Києві відбулася хокейна «сутичка» між «Крижаними вовками» та «Кременчуком» у рамках 23-го туру чемпіонату Української хокейної ліги Парі-Матч. За результатами гри, рахунок становить 2:6 на користь кременчужан.

Перший період відзначився двома шайбами у ворота «Крижаних вовків» та втратою форварда Соломона Шапіро. На 10-ій хвилині першої «сутички» хокеїст отримав травму, яка призвела до перелому ноги.

У другому періоді кияни активізувалися та зрівняли рахунок, «закотивши» у ворота кременчужан 2 шайби. Проте пізніше «Кременчук» закинув ще три шайби.

У заключному періоді лише одна шайба залетіла у ворота киян.

За результатами ігор «Кременчук» посідає першу сходинку в турнірній таблиці. З 24-ох ігор у 19-ти кременчужани здобули перемогу.

Шайби: 0:1 Красильников (Тютченко, Ципнятов), 12:24. 0:2 Ворона (Савченко, Гриценко), 13:02. 1:2 Федосов (Дворник, Шабанов), 25:22. 2:2 Шабанов (Черемнов), 27:52. 2:3 Тютченко (Красильников, Ципнятов - більш.), 32:29. 2:4 Кривошапкін (Кисельов - менш.), 34:37. 2:5 Ципнятов (Кривошапкін, Толстушко), 35:53. 2:6 Хрішпенц (Ципнятов, Толстушко), 51:08.

«Кременчук»: Бояршинов (Петленко); Грицьких - Толстушко, Бєльський - Горлушко, Хрішпенц - Бойових, Савицький - Роганов; Тютченко (А) - Красильников - Ципнятов, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Зайцев - Фурса - Кисельов, Поліщук - Кривошапкін - Єфімочкін.

«Крижані Вовки»: Глотов; Чикіда - Федосов, Фроленко - Мікульчик (К), Сівірін; Черемнов - Шапіро - Шабанов, Давиденко - Найдьонов - Бурнатов, Крючьонкін - Дворник - Боронило.

Автор: Євгенія Каблучка Джерело фото: uhl.ua Джерело відео: Youtube УХЛ