«Кремінь» поступився «Говерлі» в матчі плей-офф

4.04.2018, 18:35 Переглядів: 3 651

"Ведмеді" переграли "слонів"

4 квітня баскетбольний клуб "Кремінь" стартував в серії плей-офф в матчі з "Говерлою". В Івано-Фраківську наші спортсмени поступилися з різницею в 12 очок - 71:83.

Нагадаємо, що в регулярному чемпіонаті «Кремінь» фінішував третім у своїй групі, а це означає, що у серії плей-офф наша команда зустрілася з командою, яка посіла друге місце у другій групі, а саме з «Говерлою».

Серія змагань триває до двох перемог однієї з команд. Франківські ведмеді, через те, що посіли вищу сходинку, мають перевагу власного поля, при потребі провдення третього матчу серії.

«Говерла» - «Кремінь» 83:71 (19-22, 23-14, 19-15, 22-20)
«Говерла»: Калашніков, Старцев, Коровяков, Орленко, Лохманчук - Подковиров, Кошовець, Серпілін. Головний тренер: Павло Піскарьов

«Кремінь»: Челован, Чигринов, Рихлюк, Байда, Кадигроб - Хамзаєв, Неруш, Михайленко, Малиш. Головний тренер: Євген Федоров

Програвши стартову чверть (19:22) "ведмеді" доволі швидко нівелювали мінімальну перевагу "Кременя" і вже в середині другої чверті вперше вийшли вперед у матчі. Заключну частину поєдинку підопічні Павла Піскарьова лише нарощували оберти, що й в тілилось у перемогу з двозначним рахунком - 83:71. Найрезультативнішими у складі господарів стали Володимир Орленко та Станіслав Серпілін, що накидали у кошик суперників по 16 очок. У "Кременя" найрезультативнішими були Анатолій Челован (24 очки) та Олександр Рихлюк (20 очок).