Останній матч в Броварах: «Кременчук» у вольовому матчі поступився «барсам»

13.01.2018, 19:39 Переглядів: 3 399

Хокеїст "Кременчука" Антон Бойко забив 100 шайбу кременчужан у цьому сезоні

13 січня хокейний куб "Кременчук" поступився "Білому Барсу" у центральному матчі туру.

«Кременчук» - «Білий Барс» 2:4 (1:0; 1:1; 0:3)

Шайби: 1:0 Бойков (Козачук, Карпенко), 10:19. 2:0 Бойков (Козачук, Чернишенко), 20:42. 2:1 Тимченко (Ромащенко), 23:23. 2:2 Куцевич (Лесников, Даниленко), 33:08. 2:3 Гриценко (Разумов, Табашник - більш.), 55:18. 2:4 Разумов (Куцевич, Ядловський - пусті вор.), 59:09.

«Кременчук»: Власенко (Петленко); Роганов - Козачук, Грицких - Боєвих, Горлушко - Савицький, Наливайко; Рубан - Карпенко - Бойков, Чернишенко - Красильников - Алексанян-Петрович, Поліщук - Шах - Шиманський, Крючонкин, Єфімочкин.
«Білий Барс»: Люльчук (Качула); Табашник - Герцик, Воронін - Ядловський, Гриценко - Васильєв, Савченко; Панов - Ромащенко - Тимченко, Куцевич - Даниленко - Разумов, Печерських - Дурдиєв - Лесников, Козієнко - Нетеса - Гуменюк.

Статус лідерів чемпіонату команди підтвердили з самого початку поєдинку. Про це повідомляє прес-служба кременчуцького клубу. Рахунок вдалося відкрити тільки в середині першого періоду, коли Антон Бойко майстерно підставив клюшку під кидок Даниїла Козачука, і переграв Сергія Люльчуку. Ця шабка стала ювілейною - 100 для «Кременчука» в нинішньому розіграші регулярного чемпіонату. У свою чергу, "Білому Барсу" свої моменти реалізувати не вдалося, багато в чому з-за надійної гри Віталія Власенка.

Подвоїти свою перевагу підопічні Олександра Савицького змогли на старті другої двадцятихвилинки - виходом один на один з воротарем білоцерківського клубу відзначився Антон Бойков. Відповіді від «Білого Барса» довго чекати не довелося - розрив між командами скоротив лідер «барсів» Руслан Ромащенко.

Заключний період команди розпочали з небезпечних атак, і на третій хвилині Владислав Куцевич потужним кидком зрівняв рахунок в поєдинку. Другу половину фінального періоду клуби провели обережно і без особливо гострих гольових моментів, проте непотрібне видалення «Кременчука» зіграло свою роль, і Данило Гриценко закинув третю шайбу своєї команди в ворота Віталія Власенка.

Невдалою для «Кременчука» стала заміна голкіпера на польового гравця незадовго до кінця матчу - в порожні ворота господарів шайбу відправив Максим Разумов, що і вирішило результат поєдинку.

Після перемоги над "Кременчуком" "барси" оригінально відсвяткували перемогу

Головний тренер ХК "Кременчук" Олександр Савицький

- Вийшов хороший бойовий поєдинок. Трохи у нас розладналася гра в більшості, будемо працювати над цим. До хлопців у мене питань немає, намагалися, правда в вирішальний момент не вистояли в меншості. Це через те, що отримали непотрібне видалення - звідси і такий результат на табло.

- Сьогодні був День Народження у голкіпера "Кременчука" Віталія Власенка. Ви через це йому дали зіграти в воротах?

- ... І через це теж.

- На жаль не вийшло йому зробити подарунок у вигляді перемоги. Що саме не вийшло в матчі?

- Добре грав «Білий Барс», гідний поєдинок, де хто менше зробив помилок, той і переміг.

- Можна сказати, що «Кременчук» провів останній матч у Броварах на «Терміналі»?

- Напевне так.

- Тобто нас чекає швидкий дебют на реконструйованій арені в Кременчуці?

- Так.

"Кременчук" наступний поєдинок зіграє проти "Вовків" 18 січня. Місце і час повідомлять пізніше.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ХК "Кременчук" Джерело відео: УХЛ