Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 07.08.2020 09:00
Підтверджені:
Україна78261
Кременчук141
Хворі:
Україна33354
Кременчук15
Одужало:
Україна43055
Кременчук122
Померло:
Україна1852
Кременчук4

Інструкція до заповнення заяви про призначення житлової субсидії

7.04.2015, 13:18 Переглядів: 56 013 Коментарів: 8

Інструкція до заповнення заяви про призначення житлової субсидії

Шпаргалку щодо заповнення заяви на субсідію оприлюднила прес-служба кременчуцької мерії

В Кременчуці оприлюднено інструкцію до заповнення заяви на субсидію. Вона опублікована на офіційному сайті Кременчуцького міськвиконкому.

 

1. Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації (або особа, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг). Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла. При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.

 

2. У правому верхньому куті має бути зазначено назва місцевого управління соціального захисту населення, до якого подається Заява. В Кременчуці такі установи є в6

Автозаводському районі (тел. 77-29-95; 77-32-28) та

Крюківському районі (6-13-63; 6-02-60).

 

3. У заяві зазначаються відомості про особу: прізвище, ім’я по батькові, зареєстроване місце проживання (для орендарів – фактичне місце проживання) із зазначенням адреси житла: поштовий індекс, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири), контактний номер телефону, реквізити паспорта громадянина України (серія, номер, ким і коли виданий), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

 

4. У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію:

 

на оплату житлово-комунальних послуг;

 

на придбання твердого палива та скрапленого газу (у разі коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення).

 

Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.

 

5. У Заяві необхідно вказати відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується сім’я, зокрема:

 

1) у графі „Номер особового рахунку” – номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

 

2) у графі „Найменування організації, що надає послуги” – назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

 

3) у графі „Примітки” зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме: „є лічильник”або „немає лічильника”.

 

6. У Заяві необхідно відмітити чи розглядати питання призначення субсидії комісією, створеною місцевими органами влади, що здійснюється на підставі обстеження умов проживання сім’ї.

 

Рішення про призначення субсидії комісією приймається у таких випадках:

 

заявник є непрацездатною особою, проживає один і бажає отримати субсидію на збільшену площу житла;

 

особові рахунки відкриті на особу, яка не зареєстрована;

 

сім’я протягом 12 місяців перед зверненням здійснила одноразову покупку або оплатила послуги (навчання, будівництва, ремонту, мобільний зв’язок) на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень

 

7. Відомості, зазначені у Заяві, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Заяви.

 

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

 

Декларацію заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації (або особа, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг.

 

У правому верхньому куті зазначається назва місцевого управління соціального захисту населення до якого подається Декларація.

 

У розділі І:

 

У позиції 1 вказується: прізвище, ім’я по батькові особи, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації (або особи, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг).

 

У позиції 2 необхідно зазначити загальну площу житлового приміщення (кв. метрів), кількість поверхів у будинку, а також підкреслити тип будинку: індивідуальний чи багатоквартирний.

 

У позиції 3 вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги із зазначенням прізвища, ім’я по батькові, дати народження, ідентифікаційного номера (за наявності) таких осіб. У графі „Примітки” можливо зазначити, що конкретна особа не проживає і їй не нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

 

У розділі ІІ заповнюються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих, зазначених у договорі оренди), за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) без урахування податку з доходів фізичних осіб. У графі „Джерело доходу” – назва установи, організації, підприємства, де отримується дохід.

 

У розділі ІІІ вказується інформація про особу, яка здійснила одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень із зазначенням виду, вартості, дати здійснення купівлі (оплати) майна або послуг.

 

Відомості, зазначені у Декларації, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення декларації.

 

Зразок заповненої заяви

 

Інструкція до заповнення заяви про призначення житлової субсидії
Інструкція до заповнення заяви про призначення житлової субсидії

 

Скачати бланк заяви на отримання житлової субсидії: zayava-na-otrimann-subsidyi.doc [41,5 Kb] (cкачиваний: 2415)

Скачати бланк декларації про доходи і витрати осіб: deklaracya-do-zayavi-na-subsidyi.doc [48 Kb] (cкачиваний: 3445)


Автор: petrova
Теги:
компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 8

0
7 апреля 2015 14:07

уже оформляют , или только собираются?

0 0
567
7 апреля 2015 14:25

Только печатать собираются.

0 0
299
7 апреля 2015 15:30

сегодня по раковке уже носят

0 0
736
7 апреля 2015 16:46

С чего такая щедрость у государства? Сначала заоблачно поднять цены на коммуналку и тут же обещать прянички всем-всем-всем. Ну не любви ради все это делается при замороженных зарплатах и пенсиях. В чем подвох?

0 0
0
7 апреля 2015 20:12

А почему не пишете о самой главной уловке? Заяву мы пишем на 2015 год, а декларацию за 2014. Так у моей матеои в 2014 году была работа и могла заплатить за квартиру, и согласно доходам за 2014 год супсидию, скорее всего не дадут. А в этом году она живет на пенсию в 1000 грн., и что ей делать в такой ситуации, все придется отдать за квартиру.

0 0
42
7 апреля 2015 20:31

А декларация когда?

0 0
0
8 апреля 2015 12:47

Сделайте,пожалуйста,отдельную тему "Субсидия-вопросы и ответы",где можно получить консультацию специалиста.Очень актуально!!!

1 0
299
8 апреля 2015 14:36

Цитата: андрій
Сделайте,пожалуйста,отдельную тему "Субсидия-вопросы и ответы",где можно получить консультацию специалиста.Очень актуально!!!

поддерживаю

0 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх