Освітяни отримають квартири

5.01.2006, 14:01 Просмотров: 1 084
Дві сім'ї кременчуцьких освітян незабаром отримають квартири. Про це “Телеграфу” повідомили у  відділі обліку та розподілу житлової площі міськвиконкому. “Двокімнатну і однокімнатну квартири освітянам виділили у колишньому гуртожитку на Молодіжному”, – каже завідувач відділу Павло Довгий. – За програмою реконструкції малосімейок, цей гуртожиток відбудували наприкінці грудня.

Дві сім'ї кременчуцьких освітян незабаром отримають квартири. Про це “Телеграфу” повідомили у  відділі обліку та розподілу житлової площі міськвиконкому. “Двокімнатну і однокімнатну квартири освітянам виділили у колишньому гуртожитку на Молодіжному”, – каже завідувач відділу Павло Довгий. – За програмою реконструкції малосімейок, цей гуртожиток відбудували наприкінці грудня. Автозаводська рада, на балансі якої знаходився будинок, отримала у ньому дві квартири”.
Зараз у черзі на отримання житла в “Квартирному управлінні” стоїть 209 освітян. Павло Довгий каже, що впродовж декількох років місто не виділяє кошти на будівництво житла для бюджетників. “Гроші на купівлю квартир надаються хіба що при відселенні людей з аварійних будинків”. Востаннє освітяни “централізовано” отримували квартири у 2001 році, але тоді вони купляли їх за власні кошти. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх