Цукерок багато не буває!

29.12.2005, 16:12 Просмотров: 1 243
26 грудня кабінет головного редактора вщент заповнився новорічними подарунками.
26 грудня кабінет головного редактора вщент заповнився новорічними подарунками
Фото: Дмитрий Бабец

Два тижні тому “ТелеграфЪ” озвучив пропозицію наших читачів – вони запропонували кременчуцьким політикам зробити новорічні подарунки дітям – вихованцям Потоківського інтернату для дітей з особливими потребами.  Подарунки - це замість того, аби розвішувати на деревах блакитні стрічки.
Протягом першого тижня  жоден політик та жодна партія з подарунками не з’явилися. Прийшла лише жінка, принесла два пакети нового дитячого взуття.  До Нового року залишалося кілька днів. Серед жінок в редакції почалася тиха паніка – де брати подарунки?  “ТелеграфЪ” ще від початку вирішив – ми веземо шоколад. Яке свято без цукерок?  Але ж цукерки хитрі – ось вони є, ось їх немає. Щастя на три хвилини.  Потрібні  ще й  корисні у хазяйстві  подарунки  - спортінвентар, білизна, одяг. Причому для 115 дітей. Поки ми їх шукали, у двері редакції постукав “Крюківбудтехмонтаж”.  Практичні будівельники привезли  шахи,  бадмінтон, футбольні та волейбольні м’ячі та ще купу білизни. Ми відчули, що життя налагоджується.
За будівельниками прийшов “Ребоб”, привіз дитячі конструктори. Прийшла бабуся, принесла 40 гривень.  Хазяйка весільного салону “Орхідея” теж передала  гроші.  Зібралась нічогенька сума. Ми трохи посперечалися, що купувати?  Може, книжки? Сіяти розумне, добре, вічне?  Поговорили про книжки, і знову купили цукерок. Шоколаду багато не буває.
Апельсини та печиво привіз салон “Тет-а-тет”. Без шоколаду у них  теж не обійшлося. Приходили дівчата, приносили одяг та іграшки.  26 грудня, перед самим від’їздом до інтернату, прибіг дядечко із Християнсько-ліберальної партії  з повітряними кульками та подарунками.
А більше жоден кременчуцький політик, і жодна партія новорічних подарунків не принесла.

Фото: Дмитрий Бабец

- Дивись, що в мене є!

Фото: Дмитрий Бабец

- Я люблю Новий рік!

Фото: Дмитрий Бабец

- Я люблю цукерки...

Фото: Дмитрий Бабец

- Ти що, не знаєш?! Це – конструктор!

Фото: Дмитрий Бабец

Зайчика принесла  якась жінка. З цим пухким симпатягою  гралася половина редакції. Врешті він знайшов свою справжню хазяйку.

Фото: Дмитрий Бабец

Яке ж дитяче свято без  Діда  Мороза та кольорових  кульок? 

Фото: Дмитрий Бабец

- Ех, шкода, що Новий рік лише раз на рік! 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх