ДАІ влаштувала облаву на маршрутників

1.12.2005, 12:12 Просмотров: 1 365
29 листопада зранку в Кременчуці поменшало маршруток. На зупинках нервувала велика кількість пасажирів, яка не могла дістатись на роботу. Як виявилось, маршрутників "злякали" державтоінспектори області, які цього дня перевіряли у місті пасажирський транспорт. На порушників складено 39 протоколів, вилучено 22 номерні знаки.

“Біля зупинки 'Маршала Жукова' маршрутку, що рухалася з Молодіжного, зупинив патруль ДАІ. Водій вийшов з машини. Пасажири занервували, бо поспішали на роботу. Згодом водій повернувся, роздав кожному по гривні і попросив залишити салон мікроавтобуса. Потім ми довго стояли на зупинці, обурювались та чекаючи наступну маршрутку. Але транспорт їхав переповнений, тож до роботи довелося діставатись з пересадками більше години”. У таку неприємну ситуацію 29 листопада зранку потрапила наша постійна читачка Людмила.
Як пояснив начальник другого міжрайонного відділення ДАІ Микола Стоцький, у вівторок в місті проводилося комплексне відпрацювання транспорту, який перевозить пасажирів. “Інспектори ДАІ склали 39 протоколів, вилучили 22 номерних знаки. Більшість порушень – це відсутність техогляду у маршрутників, порушення правил перевезення пасажирів, несправність автомобілів та порушення водіями правил дорожнього руху”, – заявив в інтерв'ю “Телеграфу” старший інспектор ДАІ Володимир Окунь.
Поміж тим Микола Стоцький повідомив, що інспектори ДАІ, які прибули в Кременчук з усієї області, не могли висаджувати пасажирів з маршрутки: “Це якась самодіяльність водія. Ми пропонуємо водію доїхати до кінцевої зупинки, довезти пасажирів, а потім повернутися і розмовляти з інспектором про виявленні порушення”.
За словами Миколи Стоцького, перевірки технічного стану пасажирського транспорту на лініях будуть проводитися доти, поки не вичерпаються претензії щодо несправності маршрутних таксі. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх