Залізничники припинили голодування

24.11.2005, 16:11 Просмотров: 850
Залізничники з вільної профспілки та їх прихильники припинили в суботу, 19 листопада, своє голодування, яке розпочали ще минулого понеділка. Вони посилаються на те, що їх стан здоров’я різко погіршився. Тепер вони заявили, що подають позови до суду на керівництво станції Кременчук. Протест був спричинений звільненням товарного касира Ірини Сосновської, яка є членом вільної профспілки.

Залізничники з вільної профспілки та їх прихильники припинили в суботу, 19 листопада, своє голодування, яке розпочали ще минулого понеділка. Вони посилаються на те, що їх стан здоров’я різко погіршився. Тепер вони заявили, що подають позови до суду на керівництво станції Кременчук. Протест був спричинений звільненням товарного касира Ірини Сосновської, яка є членом вільної профспілки. Вільні профспілки розцінили  дії керівництва підприємства як незаконні і на знак протесту розбили намет у приміщенні залізничного вокзалу. Під час акції до голодуючих приїжджав заступник начальника Південної залізниці Олександр Гацько, але вони не погодилися на його умови.
Тим часом інша, набагато численніша профспілка залізничників, у п’ятницю оприлюднила документ, що засуджує дії голодуючих і вважає їх провокаційними, а звільнення Ірини Сосновської - законним. Начальник Полтавської дирекції Південної залізниці Ольга Дяченко запевнила, що звернеться в прокуратуру. Керівництво залізниці вважає також цю акцію протесту політичною, оскільки в ній взяло участь більше політичних діячів, ніж власне залізничників. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх