Міські депутати проти меткомбінату

10.11.2005, 16:11 Просмотров: 872
Запити політичних фракцій про екологічні наслідки будівництва металургійного комбінату під Комсомольськом, адресовані високому керівництву в Полтаві та Києві, прийняті на сесії міськради минулого четверга, 3 листопада. Ці документи вимагають відмінення рішення облради про погодження будівництво об’єкту, проведення незалежної екологічної експертизи та громадського обговорення. Запити депутати приймали на очах у керівника Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Володимира Бадагова. Пан Бадагов образився, що „старий добрий друг Кременчук” вийшов на „тропу війни”.

Запити політичних фракцій про екологічні наслідки будівництва металургійного комбінату під Комсомольськом, адресовані високому керівництву в Полтаві та Києві, прийняті на сесії міськради минулого четверга, 3 листопада. Ці документи вимагають відмінення рішення облради про погодження будівництво об’єкту, проведення незалежної екологічної експертизи та громадського обговорення. Запити депутати приймали на очах у керівника Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Володимира Бадагова. Пан Бадагов образився, що „старий добрий друг Кременчук” вийшов на „тропу війни”. Він каже, що це політики хочуть погубити комбінат напередодні виборів.
На думку Бадагова, будівництво необхідне, бо ГЗК себе вичерпав і не здатен конкурувати на ринку, хоча й налагоджений „експортно”. Він заявив, що йому теж не важко зібрати десятки тисяч підписів на користь будівництва металургійного гіганта.
НЗ одним Бадагов погодився: кременчужани повинні змусити промисловців створювати екологічно чисте підприємство. І все ж не утримався від репліки: „Я як директор маю право щотижнево піднімати всю кременчуцьку міськраду через ваш нафтопереробний. Я  ж цього не роблю! З НПЗ за один день нічого не зробиш, бо його будували, коли не поважали екологію. Але з прапорами я по місту не бігаю і не творю того, що ви робите!” 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх